گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1397/01/01 - 15:11
كد :63

دعوت شهردار چهارباغ از نخبگان و متخصصین شهری

جناب آقای عظیمی شهردار چهارباغ از متخصیصن شهری دعوت می نماید :

شهروندان محترم شهر چهارباغ 
بهار زیبا؛ 'معطر به شمیم روح بخش فاطمی و علوی از راه رسید تا چشمان منتظر را نوید دهد که او می آید و در ردای ولایت و امامت ؛صلح و آرامش و دوستی را در جهان می گستراند و ظلم و ستم را ریشه کن می کند.
آنچه مسلم است؛ تحقق آرامش و نشاط  اجتماعی منهای توسعه همه جانبه و متوازن میسور نخواهد بود.
بدیهی است که ایجاد فضای قابلیت زا برای توسعه فرهنگی و انسجام اجتماعی و تلاش برای فقر زدایی، بهبود وضعیت آموزش و بهداشت و کاهش آسیب های اجتماعی ؛ ضرورت انکار ناپذیر توسعه پایدار شهری هست.
اینجانب به اتفاق همکارانم در مدیریت شهری در سه ماهه آخر سال گذشته  تلاش کردیم تا با مطالعه و برنامه ریزی دقیق، ضمن نگهداشت شهر، اصلاح ساختار مدیریت شهری را محقق نماییم.
ما براین باور هستیم
که تحقق اهداف و برنامه های مدیریت شهری تنها با ساختار سالم و چابک و همین طور  همراهی و مشارک شهروندان عملی خواهد بود و باید جایگاه ساکنین شهر از تماشاچی بودن به شهروندی ارتقا  پیدا کند.
راهبردهای کلان شهرداری چهارباغ در سال جدید، تغییر استراتژی توسعه شهری بر پایه جلب مشارکت جدی شهروندان و ایجاد وحدت و یکپارچگی بین مسوولین و مردم و اصلاح ساختار شهری و چابک سازی و ایجاد درآمد پایدار شهری و ارتقای اقتصاد شهری و همین طور تبدیل چهارباغ به عنوان شهر نمونه محیط زیست شهری و گردشگری می باشد 
 فلذا از عموم همشهریان گرامی به ویژه نخبگان، جوانان، نو اندیشان و متخصصین شهری دعوت می نمایم در توسعه شهر چهارباغ مشارکت نمایند.
         
رسول عظیمی 
شهردار چهارباغ

 

آدرس :  چهارباغ – میدان امام خمینی – بلوار شورا

شماره تماس :
روابط عمومی: 44562500 - 026
شماره فکس : 44565116 - 026

آمار بازدید :

بازدید امروز : 194

بازدید امروز صفحات : 79

كل بازديدها : 72451

افراد آنلاين : 9
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی