گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1397/01/23 - 14:39
كد :72

‍ شهردار چهارباغ: طرح شهر بی زباله را فراگیر می کنیم,

شهردار چهارباغ گفت: طرح شهر بی زباله را با شعار "من شهرم را مثل خانه ام دوست دارم" در چهارباغ فراگیر می کنیم.

مهندس عظیمی افزود: در راستای اجرای طرح بی زباله اداره محیط زیست و تاکید جدی فرماندار ساوجبلاغ بر حمایت از محیط زیست، شهرداری چهارباغ با تمام توان نرم افزاری و سخت افزاری در فراگیر شدن این طرح مشارکت می کند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر چهارباغ، مهندس عظیمی تصریح کرد:باور داریم در دو بخش فرهنگ سازی و ارایه خدمات شهری بایستی طرح بی زباله را گسترش دهیم.
وی اضافه کرد:از ابتدای سال جدید به پیشنهاد اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری اقدام به نصب بنر با شعارهایی نظیر: من شهرم را مثل خانه ام دوست دارم در سطح شهر چهارباغ کردیم.
وی گفت: همچنین با توزیع کیسه زباله و تراکت های آموزشی و هشدار امیز مردم را به حفظ و نگهداری محیط زیست و عدم آلودگی محیط شهری تشویق کردیم
شهردار چهارباغ تاکید کرد:هدف ما این است با رویکرد فرهنگی و آموزشی به ارتقاء سطح فرهنگ شهرنشینی و برخورداری از شهری پاک دست یابیم.
مهندس عظیمی گفت: در برنامه های آتی طرح حضور در مدارس و مساجد را جهت سخنرانی و آموزش شهروندان اجرا خواهیم کرد.
وی با اشاره به بخش سخت افزاری طرح بی زباله در چهارباغ گفت: به معاونت خدمات شهر تاکید کرده ام با تمام توان و ظرفیت موجود نسیت به پاکسازی شهر از زباله و نخاله های ساختمانی اقدام کند.
وی خاطرنشان کرد: با همکاری معاونت خدمات شهری و اداره امور عمرانی، عملیات هدایت آب های سطحی و فاضلاب به خوبی انجام می شود.
مهندس عظیمی اضافه کرد: طرح پاک سازی حاشیه نیوجرسی های بلوار پیام، نظافت و جمع اوری زباله های داخل نیوجرسی های سه راه شهدای گمنام، رفت و روب منظم چهارباغ و نواحی ملک آباد و مهدی آباد، شستشوی جدول ها،لایروبی نهرها، جمع آوری کیسه های پلاستیکی و اعزام یک خودرو جهت گشت سیار جمع آوری زباله در سطح شهر از دیگر برنامه های شهرداری چهارباغ برای گسترش طرح #بی_زباله است. 
شهردار چهارباغ گفت: در راستای اجرای بهتر این طرح آمادگی داریم ضمن برگزاری جلسات تخصصی با محیط زیست نسبت به هم افزایی توان و امکانات و دستیابی به شهری پاک و محیط زیستی سالم اقدام کنیم.
گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر چهارباغ حاکی است مهندس عظیمی در این گفت و گو علاوه بر دعوت مجدد از شهروندان، از ادارات چهارباغ خواست جهت اجرای طرح بی زباله شهرداری و مدیریت شهری را یاری دهند.

آدرس :  چهارباغ – میدان امام خمینی – بلوار شورا

شماره تماس :
روابط عمومی: 44562500 - 026
شماره فکس : 44565116 - 026

آمار بازدید :

بازدید امروز : 226

بازدید امروز صفحات : 80

كل بازديدها : 72483

افراد آنلاين : 35
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی