گروه خبري : اخبار و اطلاعیه ها
تاريخ انتشار : 1401/04/01 - 08:27
كد :31033

پیام تبریک مدیریت شهری چهارباغ به مناسبت روز اصناف

رئیس، اعضای شورای اسلامی شهر و مهندس قربانی شهردار چهارباغ طی پیامی فرارسیدن یکم تیرماه،روز اصناف را به اصناف پرتلاش شهرستان تبریک گفتند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت شهری چهارباغ؛ متن پیام بدین شرح است :

باسمه تعالی

اولین روز از تیرماه به نام روز ملی اصناف نامگذاری شده و این خود نشان از اهمیت این قشر پرتلاش در دیدگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی است. تشکل مردمی اصناف در همه ادوار به‌عنوان وسیع‌ترین بخش اقتصادی، نقش مؤثر و تأثیرگذاری در کشور داشته و بی‌شک اصناف به عنوان بخش عظیمی از مردم با برخورداری از روحیه انصاف و دینمداری، نقش موثر خود را در برهه های مختلف تاریخ میهن بزرگ ایران و خصوصاً در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی نشان داده است.

اصناف و بازاریان در تاریخ این مرز و بوم نقش سازنده ای از خود نشان داده اند و هم اکنون نیز هر چه به جلو حرکت می کنیم شاهد نقش آفرینی و حضور پررنگ تر اصناف در چرخه های مختلف اقتصاد کشور هستیم. گستردگی این نقش، امروز تا بدانجا پیش رفته که در اکثر صحنه های اجتماعی ،اقتصادی، سیاسی ،فرهنگی و…شاهد حضور موثر و آگاهانه بازاریان و اصناف بوده به گونه ای که حضرت امام خمینی (قدس سره) در کلامی گهربار از بازاریان و اصناف به عنوان بازوان نهضت نام بردند و می توان از این قشر خدوم به عنوان بازویی برای دولتمردان در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی نام برد.

با بررسی نقش بازار و بازاریان در قبل و بعد از انقلاب اسلامی ، در دوران دفاع مقدس و بویژه شرایط کنونی کشور که دنیای استکبار، تحریم اقتصادی را علیه نظام اسلامی برپا کرده است، اصناف با عمل به منویات رهبر معظم انقلاب، نقش تعیین کننده و سرنوشت سازی در توسعه و پیشرفت کشور خواهند داشت.

فرا رسیدن روز اصناف را به تمامی اصناف خاصه اصناف و بازاریان، سرپرست محترم اداره صنعت، معدن و تجارت،رئیس محترم اتاق اصناف و روسای محترم اتحادیه های صنفی این شهرستان تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیقات روز افزون این عزیزان را در راه اعتلای آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی با بهره مندی از رهنمودهای گهربار امام راحل (ره) ،پیروی از منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ( مدظله العالی ) و همگام با دولت انقلابی و مردمی از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109
روابط عمومی و  مدیریت سایت 02644565020

آمار بازدید :

بازدید امروز : 471

بازدید امروز صفحات : 125

كل بازديدها : 1425347

افراد آنلاين : 70
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی