گروه خبري : اخبار و اطلاعیه ها
تاريخ انتشار : 1401/05/12 - 10:08
كد :31094

برگزاری مراسم سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین "ع" در شهرداری چهارباغ

مراسم سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین "ع" با حضور امام جمعه، فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان، سرپرست شهرداری، اعضای شورای اداری و مسوولین و کارکنان مدیریت شهری چهارباغ در حسینیه شهدای دوکوهه نمازخانه شهرداری چهارباغ در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت شهری چهارباغ

در ابتدای مراسم قرائت زیارت عاشورا با نوای محمد رضا فلاحت پیشه آغاز شد. در ادامه محمد رضا ذوالفقاری به مداحی خواهد پرداخت.

بخش دیگر مراسم اختصاص دارد به سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه شهرستان چهارباغ.

مراسم سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین "ع" از روز شنبه ۸ مرداد تا روز شنبه ۱۵ مرداد هر صبح در نمازخانه شهرداری چهارباغ برقرار می باشد.

سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه انقلابی شهرستان چهارباغ در مراسم سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین "ع" در حسینیه شهدای دوکوهه نمازخانه شهرداری چهارباغ:

دین خدا هیچ وقت خالی از دشمن نبود،از صدر اسلام تا کنون دین اسلام همیشه دشمنان خود را داشته است.شهید اول،شهید ثانی،شهید ثالث و...گواهی صادق بر این ماجرا هستند.

به فرمایش امام "ره"حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات است. تکلیف تک تک ماست مردم را اهل خانه و اولاد علی"ع" بدانیم. هر روز را عاشورا و اربعین و اتاق کارمان را صحنه کارزار عاشورایی بدانیم و به مردم خدمت کنیم.

از فرماندار محترم شهرستان بابت ابتکار برگزاری مراسم زیارت عاشورا در سالن اجتماعات فرمانداری و از مدیریت شهری چهارباغ بابت برگزاری این مراسم خوب تشکر می کنم.

این مراسم با حضور فرماندار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان، سرپرست شهرداری، اعضای شورای اداری شهرستان و مسوولین و کارکنان شهرداری از ساعت ۷ صبح به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر چهارباغ در حسینیه شهدای دو کوهه نمازخانه شهرداری برگزار شد.

نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109


آمار بازدید :

بازدید امروز : 576

بازدید امروز صفحات : 195

كل بازديدها : 1797746

افراد آنلاين : 40
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی