گروه خبري : اخبار و اطلاعیه ها
تاريخ انتشار : 1401/06/01 - 08:08
كد :31119

حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام‌جمعه چهارباغ در نشست با خبرنگاران :خبرنگاران آزاده در تمامی برهه ها مورد هجمه استکبار قرار گرفته اند

نشست مسوولان شهرستان چهارباغ با اصحاب رسانه به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه، جعفری فرماندار، روسای شورای اسلامي شهر و شهرستان ، سرپرست شهرداری و دیگر مسوولان در سالن ‌جلسات شهید الیاسی شهرداری چهارباغ برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر چهارباغ در این‌ نشست حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی ضمن تسلیت ایام‌سوگواری سرور و سالار شهیدان و همچنین گرامیداشت روز خبرنگار و شهدای خبرنگار، با اشاره به وضعيت این شهرستان در بخش های مختلف اظهار کرد: با توجه به تودیع و معارفه فرماندار سابق و جدی، در ابتدا دغدغه ورود فرماندار جدید را داشتیم و نگران‌ بودیم نکند کارها با سرعت قبل پیش نرود اما خوشبختانه با ورود مهندس جعفری فرماندار جدید اطمینان خاطر پیدا کردیم و امور شهرستان به خوبی پیش می رود.

خطیب جمعه چهارباغ در ادامه با اشاره به رسالت خطیر خبرنگاران در تمامی برهه ها و از آغاز تاریخ بیان کرد: در همه عصرها همواره خبرنگاران مورد هجمه استکبار بوده اند خصوصا خبرنگاران آزاده که اخبار را به معنای واقعی بیان می کردند.

وی تصریح کرد: خبرنگاری شغل نیست هنر است و هنر خبرنگاری بسیار مقدس بوده و خبرنگاران گذشته را به حال و حال را به آینده منتقل می‌کنند.

وی با اشاره به معضل آب این شهرستان گفت: در رینگ سراسری که برای کل استان در نظر گرفته شده و از تصفیه خانه شهر جدید، مردم‌ چهارباغ را نیز باید بهره مند گردند، چرا که تحقق این‌ مهم مطالبه جدی ما از مسوولان است وی تصریح کرد: مردم ما با مشکلات بسیاری در بخش آب روبرو و خواستار رفع آن‌ هستند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به این‌ مطلب که حلقه دره و شیرابه های حاصل از خودروهای زباله و... مشکلات زیست محیطی بسیاری را برای آب های زیرزمینی و این شهرستان همراه داشته، ادامه داد: با توجه به معضل حلقه دره و آسیب آن به شهرستان ما، از شهرداری کرج می خواهیم هر چه زودتر و به جدیت در این بحث ورود و نسبت به رفع مشکلات اقدام کند.

معضل نبود داروخانه خصوصا داروخانه شبانه روزی در این شهرستان و نبود بیمارستان از دیگر مشکلاتی بود که خطیب جمعه چهارباغ در این‌نشست بدان‌ پرداخت و از خبرنگاران‌ خواست به عنوان‌ یک مطالبه از مسوولان‌ ذی ربط موضوع را پیگیری کنند.

خبرنگاران آزاده در تمامی برهه ها مورد هجمه استکبار قرار گرفته اند نشست مسوولان شهرستان چهارباغ با اصحاب رسانه

به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه، جعفری فرماندار، روسای شورای اسلامي شهر و شهرستان ، سرپرست شهرداری و دیگر مسوولان در سالن ‌جلسات شهید الیاسی شهرداری چهارباغ برگزار شد.

نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109
روابط عمومی و  مدیریت سایت 02644565020

آمار بازدید :

بازدید امروز : 413

بازدید امروز صفحات : 100

كل بازديدها : 1432833

افراد آنلاين : 49
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی