گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/06/09 - 12:35
كد :31126

دیدار مهندس جعفری با مدیریت شهری چهارباغ

مهندس جعفری فرماندار شهرستان عصر امروز میزبان رئیس و اعضای شورای اسلامی و سرپرست شهرداری چهارباغ به مناسبت گرامیداشت هفته دولت بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت شهری چهارباغ؛

مهندس جعفری فرماندار شهرستان عصر امروز میزبان رئیس و اعضای شورای اسلامی و سرپرست شهرداری چهارباغ به مناسبت گرامیداشت هفته دولت بود. در ابتدای این دیدار، فرماندار چهارباغ یاد و خاطره شهیدان راه خدمت؛ شهید رجایی و باهنر را گرامی داشته و ایشان را ارزشمندترین افراد انقلاب اسلامی برشمرد.

مهندس جعفری در ادامه گفت: رمز موفقیت در مدیریت شهری اتحاد، همدلی و وفاق بین اعضای شورا و مجموعه شهرداری است و مدیریت شهری در چهارباغ باید در سطح استان نمونه باشد و بتواند خدمات خوبی را به مردم ارائه نماید.

این مسئول تاکید کرد: خدمت جهادی با تلاش شبانه روزی و حضور میدانی میسر است و برای عقب ماندگی های شهری و جبران آن در چهارباغ نیاز به برنامه ریزی مدون و آینده نگر و همچنین جذب سرمایه گذاران متعدد است و مجموعه دستگاه های دولتی و در راس آن فرمانداری نیز در همراه مدیریت شهری خواهد بود.

فرماندار چهارباغ خاطرنشان کرد: برای دهه فجر باید پیش بینی لازم شود تا چند پروژه مطلوب و مناسب در سطح شهر اجرا و افتتاح شود و پروزه هایی همچون خانه کشتی، ساخت مدرسه شهرک ابریشم، ترمیم و اصلاح معابر، ساخت کلانتری و ... در دستور کار قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان چهارباغ ابراز داشت: هدف گذاری و پیش بینی برنامه های مدون و به روز رسانی طرح جامع شهری،  پیگیری طرح  موضعی و تهیه سند چشم انداز شهر از جمله اقدامات‌ زیرساختی در حوزه برنامه ریزی مدیریت شهری است.

مهندس جعفری با تاکید بر افزایش سرانه های خدماتی در شهر، افزود: اقداماتی برای ساماندهی کاربری اراضی شهری و توجه ویژه به مبلمان و منظر شهری و همچنین نگاه ویژه به فصای سبز و احیا و آبیاری درختان و همچنین تامین روشنایی معابر و پارک های شهری موجب افزایش رضایتمندی مردم خواهد بود و نیاز است که در این حوزه ها مدیریت شهری پیش بینی و اقدام لازم را اتخاذ نماید.

فرماندار چهارباغ در انتها با تاکید مجدد بر اتحاد و انسجام بین اعضای شورا خواستار بررسی معیارهای تعهد، ، تخصص ، تجربه و  …. در انتخاب شهردار جدید شد و یادآور شد: بر اساس تجربه و همچنین تخصص و تعهد می توان شهردار مناسبی برای شهر چهارباغ انتخاب کرد تا امور شهری در مسیر درست و در جهت رفاه حال مردم پیش رود.

نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109
روابط عمومی و  مدیریت سایت 02644565020

آمار بازدید :

بازدید امروز : 443

بازدید امروز صفحات : 100

كل بازديدها : 1432863

افراد آنلاين : 52
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی