گروه خبري : اخبار و اطلاعیه ها
تاريخ انتشار : 1401/06/09 - 12:38
كد :31127

توسعه چهارباغ با با تلاش مضاعف و شبانه روزی و خدمت خالصانه محقق می شود

مهندس جعفری فرماندار شهرستان میزبان حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام‌جمعه محترم، خانواده شهدا، معتمدین، روحانیون، رئیس واعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری واعضای شورای روستا و روسای دستگاه های اجرایی شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت شهری چهارباغ؛ صبح امروز مهندس جعفری فرماندار شهرستان میزبان حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام‌جمعه محترم، خانواده شهدا، معتمدین، روحانیون، رئیس واعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری واعضای شورای روستا و روسای دستگاه های اجرایی شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند بود.

در ابتدای این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی با تبریک هفته دولت، از تلاش همه دستگاه های اجرایی به ویژه فرماندار چهارباغ تبریک گفت و افزود: هفته دولت فرصتی برای خدمت رسانی و کسب رضایتمندی مردم است.

امام جمعه چهارباغ خاطرنشان کرد: شهرستان شدن چهارباغ باعث توسعه و آبادانی خواهد شد و این نعمت بزرگی است و باید با تلاش و همت دسته جمعی و حفظ انسجام و وفاق به مردم عزیز شهرستان خدمت کنیم.

در ادامه این نشست، مهندس جعفری فرماندار چهارباغ با عرض تبریک هفته دولت و روز کارمند، از حضور امام جمعه محترم، خانواده شهدا، روحانیون، معتمدین، اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، اعضای شورای شهر و روستا و همه حضار تبریک گفتند.

فرماندار چهارباغ با اشاره به افتتاح پروژه های دولت در هفته دولت، افزود: با حضور دکتر عبدالهی استاندار محترم البرز پروژه های شاخص چهارباغ افتتاح شد و ان شاالله روز پنج شنبه نیز پروژه های خوبی افتتاح خواهیم کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان چهارباغ تصریح کرد: هدف اصلی ما باید توسعه و شکوفایی شهرستان و الگو شدن چهارباغ در سطح استان و کشور باشد زیرا مردم این منطقه لیاقت بهترین هارا داشته و مردم بسیار خوب و شریفی هستند و لازمه‌ رسیدن به این هدف تلاش شبانه روزی و بی دریغ همه مسئولین است.

این مسئول یادآور شد: یکی از اصلی ترین دغدغه های شهرستان بهسازی و اصلاح شبکه معابر و مسیرهای مواصلاتی است. که با پیگیری دکتر عبدالهی استاندار محترم جاده قزلحصار و علیخان سلطانی (شهدای چهارباغ) در حال تعریض است و پیگیری اصلاح جاده سهیلیه و اتصال میدان زعفرانیه به سه راه کیانمهر، تعریض پل های راه آهن و موارد دیگر حتما در دستور کار است.

فرماندار چهارباغ در ادامه گفت: افزایش تعداد گلخانه های در راستای در حوزه امنیت غذایی و صیانت از اراضی کشاورزی، افزایش سرانه های ورزشی، ساخت بیمارستان ۱۰۰ تخت خوابی مصوبه سفر ریاست جمهوری، احداث و تجهیز پایگاه های اورژانس، افزایش سرانه های فرهنگی و فضای سبز و ... مورد تأکید است.

مهندس جعفری افزود: جذب سرمایه گذار در حوزه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، ورزشی و ... مهم ترین راهبرد عملی توسعه چهارباغ است و حمایت از سرمایه گذاران به ویژه در حوزه شهری و افزایش سرانه های شهری باید در دستور کار قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بر تاکید بر توسعه پایدار شهری یادآور شد: افزایش سرانه های خدماتی در شهر نیازمند توجه ویژه است و حفظ فضای سبز  و احیای درختان چنار، پیگیری حقابه از رودخانه کردان، افزایش تعداد مدارس، ساخت کلانتری ملک آباد، تامین روشنایی پارک ها  از مهم ترین دغدغه های حوزه شهری دانست.

وی در انتها گفت: استفاده از ظرفیت خیرین و معتمدین و همچنین جوانان در توسعه چهارباغ مورد تأکید است و کلام آخر اینکه همه با اتحاد و همدلی می توانیم به یک شهرستان شکوفا و توسعه یافته داشته باشیم و از همه عزیزان می‌خواهم که تمام تلاش خود را در این حوزه به کار بگیرند.

نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109
روابط عمومی و  مدیریت سایت 02644565020

آمار بازدید :

بازدید امروز : 444

بازدید امروز صفحات : 100

كل بازديدها : 1432864

افراد آنلاين : 52
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی