گروه خبري : اخبار و اطلاعیه ها
تاريخ انتشار : 1401/09/19 - 13:30
كد :31254

روزهـــــــــــــــــــــای پرکــــــــــــــــــــــــار در معاونت خدمات شهری شهرداری چهارباغ

از نصب پرچم اهتزاز و ""لایـــــــــــــروبی اســـــــــــاســـــــــــــــی " کانال زمزم مهدی آباد تا نصب برج نوری ملک آباد و فونداسیون تیرهای برق چهارباغ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت شهری چهارباغ

روزهـــــــــــــــــــــای پرکــــــــــــــــــــــــار در معاونت خدمات شهری شهرداری چهارباغ

گـــــــــــــــــــــــــــــام به گـــــــــــــــــــــــام با مردم برای تحقق مطالبات شهروندی

از نصب پرچم اهتزاز و ""لایـــــــــــــروبی اســـــــــــاســـــــــــــــی " کانال زمزم مهدی آباد تا نصب برج نوری ملک آباد و فونداسیون تیرهای برق چهارباغ

مردم می گویند با آغاز دور جدید مدیریت شهری چهارباغ، چهره شهر رفته رفته رنگ آبادانی به خود می گیرد.

از حق نگذریم مدیریت جهادی و انقلابی مهندس موسوی شهردار چهارباغ در کنار تخصص ایشان و پیگیری و حضور مستمر وی در سطح شهر،خبر از فصل آبادانی در چهارباغ می دهد

و ما دیروز پنج شنبه در کنار اجرای پروژه های عمرانی و فضای سبز و برنامه های فرهنگی و...شاهد جنب و جوش بالا و روز پرکار "عوامـــــل معـــــــاونت خدمـــــــــات شهری و امور نواحی شهرداری چهارباغ" بودیم

به جرات می توان گفت با راهبری شهردار چهارباغ و پیگیری مستمر مهندس بگیانی معاون خدمات شهری، طی روز گذشته به اندازه ی یک ماه کار خدماتی در شهر چهارباغ انجام شد. نگاهی اجمالی به چند جمله زیر بیاندازید:

نصب پرچم اهتزاز در مهدی آباد _ که مدت ها بلااستفاده مانده بوده یا نصفه و نیمه بهره برداری می شد و الان با تماشای پرچم بزرگ و سه رنگ ایران،علاوه بر زیبایی بصری در شهر،حس غرور به هر ایرانی دست می دهد.

لایـــــــــروبی اســـــــــاسی کانال پر دردسر زمزم که بوی تعفن و تصویر زشت انباشت زباله ها، سیمای شهر را به هم ریخته بود. لایروبی کانال زمزم در عملیاتی سخت و پیگیرانه توسط عوامل معاونت خدمات شهری دیروز انجام شد.

نصب برچ نوری ملک آباد که مدت ها بلااستفاده مانده و ورودی شهرک ملک آباد و ابتدای بلوار خلیج فارس را با تاریکی عجین کرده بود اما از دیشب با نصب برج نوری ملک آباد، چهره ی این مسیر پر تردد دیدنی شده است.

نصب فونداسیون تیرهای چراغ برق بلوار شهدای شهر چهارباغ نیز جزو کارهای اساسی معاونت خدمات شهری شهرداری در روز گذشته بود و انشاالله با نصب تیرهای برق، بلوار شهدای چهارباغ نیز از تاریکی شبانه خارج می شود.

و نکته آخر این که: فصل سازندگی در شهر چهارباغ و نواحی ملک آباد، مهدی آباد، شهرک علوی و شهرک ابریشم شروع شده و در آینده خبرهای خوبی از توسعه خدمات عمرانی، فرهنگی و شهری شهرداری در سطح چهارباغ و نواحی خواهید شنید.

مردم، یار مدیریت شهری

نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109
روابط عمومی و  مدیریت سایت 02644565020

آمار بازدید :

بازدید امروز : 424

بازدید امروز صفحات : 164

كل بازديدها : 1424638

افراد آنلاين : 15
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی