گروه خبري : اخبار و اطلاعیه ها
تاريخ انتشار : 1401/10/10 - 08:16
كد :31293

همکاری انجمن روابط عمومی البرز برای بهتر برگزار شدن روز فرهنگی چهارباغ

رئیس و اعضای انجمن روابط عمومی ایران در استان البرز با شهردار چهارباغ دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت شهری چهارباغ

در نشست رئیس و اعضای انجمن روابط عمومی استان البرز با شهردار چهارباغ پیرامون اهداف روابط عمومی حرفه ای و استفاده از ظرفیت های انجمن روابط عمومی ایران در راستای برگزاری روز فرهنگی چهار باغ بحث و تبادل نظر شد .

رئیس انجمن روابط عمومی البرز از نشست تخصصی با حضور شهردار ابراز خرسندی کرد و گفت: معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری چهارباغ توانسته تمام اصول حرفه ای روابط عمومی را برای بیان اقدامات شهرداری و حتی شهرستان به کار گیرد که این‌ نشانه تعامل خوب شهردار، شورا و مدیران با ایشان است.

رضا جهانشاهلو با تبریک نامگذاری یک روز به عنوان‌ روز فرهنگی چهارباغ و تدبیر آقای موسوی برای برگزاری این رویداد با همه توان در سال جاری را یکی از برنامه های خوب در استان البرز بیان کرد و گفت: ما در انجمن این آمادگی را داریم که در تمام حوزه ها براي بهتر شدن این برنامه با شهرداری همراهی و هماهنگی لازم را داشته باشیم

نایب رئیس انجمن روابط عمومی استان البرز هم به تبیین  اهداف و نقش روابط عمومی ها پرداخت و گفت :امروز هر کسی روابط عمومی موفق و حرفه ای داشته باشد موفق تر است و می تواند قدم های بهتری بردارد و آینده را ترسیم و به اهدافش برسد .

رضا افخمی با بیان اینکه دوره روابط عمومی های سنتی به پایان رسیده و اینکه افراد نا کارآمد به سازمان لطمه می زنند گفت : وقتی می گوییم روابط عمومی ها قلب تپنده سازمان ها هستند که با مهندسی الگوهای موفق ارتباطاتی و اطلاعاتی، ارتقا سازمان و تعالی بخش جایگاه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی باید افرادی باشند که این جایگاه ها را به خوبی بشناسند.

علی منصورزارع هم در اين نشست از برگزاری روز فرهنگی در چهارباغ به همت شهرداری و مسوولین شهرستان و اهتمام جدی شان قدردانی کرد و گفت :چهارباغ مهد گل پامچال در کشور است، ظرفیت های بی شمار در حوزه گل و گیاه، اين شهرستان را متمایز کرده است تا به زودی به یک منطقه گردشگری در این حوزه به لحاظ نزدیکی به دو کلان شهر کرج و تهران تبدیل شود.

عضو ومدیر روابط عمومی انجمن روابط عمومی استان البرز اهمیت و ضرورت بهره مندی از الگوهای ناب ارتباطاتی و اطلاعاتی در تلفیق با دانش و بینش بومی و راهبردهای موثر، تعالی بخش و تعامل گرایانه اصحاب رسانه و روابط عمومی ها را مهم بیان کرد و گفت تا قبل از برگزاری روز فرهنگی چهارباغ، مسئولیت ها مشخص و از همه افراد توانمند در این حوزه نهایت استفاده را داشته باشند .

در ادامه شهردار چهارباغ از حضور اعضای هیئت رئیسه انجمن روابط عمومی ایران در استان البرز ابراز خرسندی کرد و گفت : استفاده از ظرفیت های روابط عمومی اثرات مثبت و ارزشمندی برای همه ادارات دارد . هوشمندی و بهره گیری از دانش این حوزه که روز به روز در حال توسعه است می تواند موجب تعالی هر اداره ،سازمان یا شرکت شود .

مهندس سید جعفر موسوی گفت : خوشبختانه این قابلیت در معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری چهارباغ وجود دارد و توانسته وظایف خود را در حوزه اطلاع رسانی و مدیریت فضای مجازی و تعامل با اصحاب رسانه به خوبی انجام دهند .

وی افزود : ما در سال جاری یک رویداد مهم تاریخی را در چهارباغ رقم خواهیم زد به نام روز فرهنگی چهارباغ، که درخواست دارم انجمن روابط عمومی همه پیشنهادهایش را در نشستی که با اعضای کارگروه برگزار می گردد مطرح کند تا تصویب و مورد استفاده قرار گیرد.

شهردار چهارباغ از برگزاری یک نمایشگاه بزرگ گردشگری در روز فرهنگی چهارباغ خبر داد و گفت: عمده فعالیت این نمایشگاه در حوزه نمایش توانمندی های این شهر در تولید گل و گیاه است.  

موسوی افزود : شهر چهارباغ به عنوان سومین شهر از استان البرز صاحب روز فرهنگی است که باید با برنامه ریزی دقیق، بیاد ماندنی ترین برنامه ها را در این شهر بر گزار نماییم.

۱۲ اسفند ماه،سه روز قبل از آغاز هفته منابع طبیعی، به‌عنوان روز فرهنگی شهر چهارباغ با نماد فرهنگی گل پامچال تعیین شده است و همایش روز فرهنگی چهارباغ در پنجشنبه ۱۱ اسفند برگزار خواهد شد.

چهارباغ سالانه بیش از ۱۲ میلیون گلدان تولید می نماید که بخشی از آن صادر هم می شود .

در خاتمه این نشست، تفاهم‌نامه همکاری بین انجمن روابط عمومی ایران در استان البرز و شهرداری چهار باغ رد و بدل شد.

اهدا لوح سپاس به مهندس سید جعفر موسوی شهردار و دکتر صادق بابکان معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری هم بخشی از بر نامه نشست مشترک انجمن با شهردار بود .

بازدید از شهر چهارباغ و پتانسیل های این شهر در بخش گل و گیاه و کارخانه معظم فرمند که یکی از بزرگترین صنایع تولید شکلات در خاور میانه است، بخش پایانی این سفر بود .

دیدار و گفتگو با مدیران این شرکت و رد و بد

 
 
ل کردن تفاهم نامه همکاری در حوزه های مختلف اعم از آموزشی، اطلاع رسانی ، تبلیغات ، بر گزاری سمینار ها و .....از موضوعاتی بود که مطرح شد .
نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109


آمار بازدید :

بازدید امروز : 556

بازدید امروز صفحات : 191

كل بازديدها : 1797726

افراد آنلاين : 34
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی