گروه خبري : اخبار و اطلاعیه ها
تاريخ انتشار : 1401/10/12 - 08:24
كد :31304

شورای اندیشه ورز بانوان چهارباغ تشکیل می شود

یکشنبه ۱۱ دی ماه، جلسه ای با محوریت تشکیل شورای اندیشه ورز بانوان، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه محترم، مهندس جعفری فرماندار، سرهنگ حسنیان فرماندهی سپاه چهارباغ ، مهندس کتابدار رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی از بانوان فعال شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت شهری چهارباغ

عصر امروز مورخ یکشنبه ۱۱ دی ماه، جلسه ای با محوریت تشکیل شورای اندیشه ورز بانوان، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه محترم، مهندس جعفری فرماندار، سرهنگ حسنیان فرماندهی سپاه چهارباغ ، مهندس کتابدار رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی از بانوان فعال شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه محترم با تسلیت ایام شهادت سردار سلیمانی، بر نقش و جایگاه مهم و اساسی بانوان از دیدگاه قرآن و اسلام پرداخته و گفت: زنان دوشادوش مردان فعالیت اجتماعی و فرهنگی داشته و نقش ارزنده ای در خانواده و جامعه دارند.

در ادامه مهندس جعفری فرماندار شهرستان به تشریح مقام زن در دین مبین اسلام و شخصیت حضرت زهرا سلام علیها اشاره کرده و افزود: امروز زنان در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، علمی، مدیریتی و ... حضور داشته و تاثیرات ویژه ای در جامعه دارند.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: دبیرخانه شورای اندیشه ورز تشکیل شده و دبیر هم انتخاب شود و جلسات به صورت مستمر برگزار گردد و یک اتاق هم در فرمانداری برای این منظور در نظر گرفته می شود.

این مسئول همچنین بیان داشت: شناسایی بانوان موفق و تاثیرگذار شهرستان و استفاده از ظرفیت ایشان در برنامه های این حوزه پیش بینی شود و باید قبول کنیم که در حوزه بانوان در سطح کل کشور کم کاری شده و برای دفع نقشه های دشمنان باید بیش از پیش تلاش نماییم.

مهندس جعفری در انتها یادآور شد: حضور در مدارس و ارتباط مناسب و مطلوب با معلمین و دانش آموزان دختر حتما در نظر گرفته شده و برنامه ریزی عملی و کارشناسی در حوزه های مختلف حجاب، ازدواج، مشاغل خانگی، مهارت آموزی و ... به صورت جدی توسط شورای اندیشه ورز بانوان چهارباغ در دستور کار قرار گیرد.

نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109
روابط عمومی و  مدیریت سایت 02644565020

آمار بازدید :

بازدید امروز : 277

بازدید امروز صفحات : 96

كل بازديدها : 1425153

افراد آنلاين : 30
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی