گروه خبري : اخبار و اطلاعیه ها
تاريخ انتشار : 1401/11/02 - 09:36
كد :31336

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان چهارباغ برگزار شد

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه و با حضور فرماندار،شهردار،اعضای شورای اسلامی شهر و سایر مسوولین برگزار شد.

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان چهارباغ برگزار شد

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه و با حضور فرماندار،شهردار،اعضای شورای اسلامی شهر و سایر مسوولین برگزار شد.

در ابتدی این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه چهارباغ ضمن محکوم کردن اقدام مذبوحانه اتحادیه اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: صدور حکم فرماندار محترم را تبریک عرض نموده و باید برای طلوع ماه مبارک ماه رجب و میلاد با سعادت حضرت امیرالمؤمنین و ایام اعتکاف برنامه ریزی های لازم پیش بینی و عملیاتی شود.

امام جمعه چهارباغ در ادامه گفت: ایام رجب در راه است و به میلاد با سعادت ابرمرد تاریخ و مولای شیعیان جهان یعنی علی علیه‌السلام نزدیک می شویم و نیازمند برنامه ریزی اساسی و اجرایی در این حوزه و استمرار فعالیت های فرهنگی و مذهبی در شهرستان هستیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی چهارباغ افزود: امسال باید برای جوانان و نوجوانان و به ویژه قشر دانش آموز تمهیدات لازم اندیشیده شده و در محلات مختلف شهری و روستایی نقاط مد نظر اعتکاف آماده و به مردم شریف و مومن شهرستان اطلاع رسانی گردد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی همچنین بیان داشت: اتحاد و همدلی برای برگزاری برنامه های بزرگ در سطح شهرستان و نیز برنامه های جانبی در محلات مختلف حتما پیش بینی شده و کارگروه های تخصصی ذیل شورای فرهنگ عمومی هم تشکیل گردد تا امور به صورت تخصصی و کارشناسی پیگیری شود

در ادامه مهندس جعفری فرماندار شهرستان با تاکید بر نقش محوری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای امنیتی و انتظامی در حفظ آسایش مردم و دفاع از کشور یادآور شد: ما همه بسیجی و سپاهی هستیم و اقدام نادرست و شوم اتحادیه اروپا علیه سپاه عزیز را محکوم می نماییم.

فرماندار شهرستان چهارباغ تصریح کرد: تزئین و چراغانی محلات شهری و روستایی توسط شهرداری محترم و بخشداران عزیز حتما برای ایام ماه مبارک رجب و اعیاد شعبانیه برنامه ریزی شده د نشاط اجتماعی در ایام مبارک عید حتما بین مردم تزریق شود.

مهندس جعفری در انتها ضمن اعلام خبر از تشکیل ستاد دهه فجر و برنامه ریزی ویژه برای ایام الله پیروزی شکوهمند انقلاب‌ اسلامی تاکید کرد: اقدامات موثر برای بصیرت افزایی، جهاد تبیین، تنویر افکار عمومی و نیز افتتاح پروژه های مطلوب شهرستانی و همچنین ارتباط گیری مناسب با قشر جوان حتما در دستور کار قرار گیرد.

شایان ذکر است در انتهای جلسه بر لزوم فرهنگ سازی مناسب در امور مربوط به اموات، امور خیریه و ساماندهی آرامستان های شهرستان بحث و تبادل نظر شد.

نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109
روابط عمومی و  مدیریت سایت 02644565020

آمار بازدید :

بازدید امروز : 451

بازدید امروز صفحات : 100

كل بازديدها : 1432871

افراد آنلاين : 52
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی