گروه خبري : اخبار و اطلاعیه ها
تاريخ انتشار : 1401/11/25 - 08:55
كد :31374

شهردار چهارباغ در برنامه زنده تلویزیونی نگاه مردم: دفتر شهردار همیشه به روی شهروندان باز است

مهندس موسوی ساعت 19 روز دوشنبه 24 بهمن 1401 در برنامه زنده تلویزیونی نگاه مردم در سیمای البرز با اشاره به مشکلات و کاستی های زیرساختی در شهر چهارباغ افزود: تمام تلاش مجموعه شهرداری و شورای اسلامی در راستای کاهش معضلات و رسیدگی به مطالبات شهروندان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت شهری چهارباغ

شهردار چهارباغ گفت:به عنوان مسوول در نظام مقدس جمهوری اسلامی شانی جز خدمتگزاری نداریم و دفتر شهردار برای رسیدگی به مطالبات مردمی، همیشه به روی شهروندان باز است.

مهندس موسوی ساعت 19 روز دوشنبه 24 بهمن 1401 در برنامه زنده تلویزیونی نگاه مردم در سیمای البرز با اشاره به مشکلات و کاستی های زیرساختی در شهر چهارباغ افزود: تمام تلاش مجموعه شهرداری و شورای اسلامی در راستای کاهش معضلات و رسیدگی به مطالبات شهروندان است.

وی تصریح کرد: قرارداد ده ها پروژه عمرانی به مرحله نهایی رسیده و با بهبود شرایط جوی، پروژه ها در جای جای شهر اجرایی خواهد شد.

شهردار چهارباغ از تامین روشنایی معابر سطح شهر، راه اندازی برج های نوری، احداث رمپ ورودی چهارباغ ، ادامه رفیوژ وسط بلوار پیام، احداث بوستان مهدی آباد، نصب ست های ورزشی در سطح بوستان های چهارباغ و نواحی و اجرای برنامه های فاخر فرهنگی به عنوان اقدامات دوره جدید مدیریت شهری چهارباغ نام برد.

مهندس موسوی همچنین کاشت بیش از 2000 نهال در سطح شهر، اجرای مستمر و منظم چهارشنبه های جهادی، حفر کانال 3 کیلومتری و انتقال فاضلاب ملک اباد و تخلیه مانداب مهدی آباد به تصفیه خانه را از دیگر اقدامات مدیریت شهری طی چند ماه اخیر برشمرد.

وی در پاسخ به پرسش مجری برنامه در خصوص مهم ترین مشکل نواحی کم برخوردار ملک آباد و مهدی آباد گفت: ساماندهی وضعیت فاضلاب این دو نواحی بسیار مهم و حیاتی است.

مهندس موسوی با اشاره به توجه ویژه استاندار البرز به ارتقای سطح خدمات در شهرستان چهارباغ افزود: به فرمایش امام جمعه شهرستان چهارباغ اگر نگاه ویژه استاندار البرز نبود پروژه بلوار پیام به سرانجام نمی رسید.

شهردار چهارباغ، وجود زندان و ندامتگاه قزلحصار، مهاجر پذیر بودن منطقه و قیمت پایین مسکن نسبت به شهرهای همجوار را در رشد آسیب های اجتماعی موثر دانست و تصریح کرد: مدیریت شهری از تمامی ظرفیت های فرهنگی، ورزشی، خدماتی برای کاهش آسیب های اجتماعی در منطقه استفاده خواهد کرد.

مهندس موسوی از حضور ارزشمند حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه شهرستان، مهندس جعفری فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر و وفاق و همدلی مسوولین به عنوان رمز پیشرفت و آبادانی چهارباغ یاد کرد و افزود: امام جمعه چهارباغ به عنوان پدر معنوی شهرستان نقش اثرگذاری در پیشرفت و آبادانی چهارباغ دارد ضمن این که خدمات مهندس جعفری به عنوان نماینده عالی دولت نیز بسیار ارزشمند و ستودنی است.

شهردار چهارباغ در خاتمه با اشاره به تاکید جدی رییس و اعضای شورای اسلامی شهر بر اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهر و نواحی تصریح کرد:حمایت های شورای اسلامی شهر مایه دلگرمی مجموعه مدیریت شهری است و اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی به طور جدی در دستور کار شهرداری خواهد بود.

نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109
روابط عمومی و  مدیریت سایت 02644565020

آمار بازدید :

بازدید امروز : 479

بازدید امروز صفحات : 168

كل بازديدها : 1424693

افراد آنلاين : 44
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی