گروه خبري : اخبار و اطلاعیه ها
تاريخ انتشار : 1401/12/06 - 07:38
كد :31395

همدلی و اتحاد ویژه برای برگزاری باشکوه مراسم روز فرهنگی چهارباغ و جشنواره گل پامچال

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری مراسم روز فرهنگی چهارباغ و جشنواره گل پامچال به ریاست مهندس جعفری فرماندار شهرستان و با حضور شاکر معاون فرماندار، بخشداران، اعضای شورای اسلامی شهر، مهندس موسوی شهردار چهارباغ ، معاون فرهنگی شهرداری و روسای دستگاه های مرتبط امروز پنج شنبه مورخ ۴ اسفند 1401 برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت شهری چهارباغ

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری مراسم روز فرهنگی چهارباغ و جشنواره گل پامچال به ریاست مهندس جعفری فرماندار شهرستان و با حضور شاکر معاون فرماندار، بخشداران، اعضای شورای اسلامی شهر، مهندس موسوی شهردار چهارباغ ، معاون فرهنگی شهرداری و روسای دستگاه های مرتبط امروز پنج شنبه مورخ ۴ اسفند 1401 برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مهندس جعفری ضمن تقدیر از حضور باشکوه مردم شریف و مسئولين پرتلاش شهرستان در تشییع باشکوه پیکر مطهر شهید مدافع امنیت محمدمهدی وکیلی گفت: بحمدالله شاهد اتفاقات خوب در چهارباغ هستیم و لازم است از مجموعه مدیریت شهری و اعضای شورای اسلامی شهر بابت حضور موثر در برنامه ها به ویژه دکتر صادق بابکان معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری که زحمات زیادی را می کشند، تشکر نمایم و امیدوارم با همت همه عزیزان اولین جشنواره روز فرهنگی چهارباغ به صورت ویژه و باشکوه اجرایی شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان چهارباغ افزود: محوریت روز فرهنگی و جشنواره گل پامچال باید معرفی مطلوب و وسیع چهارباغ در سطح استان و کشور باشد ضمن این که از نقش تبلیغات محیطی و اطلاع رسانی در فضای مجازی با تولید محتوای مناسب و زیبا نباید غفلت نمود.

فرماندار چهارباغ تصریح کرد: بهره گیری از تمام ظرفیت ها اعم از فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و حتی صنعتی در برگزاری این مراسم ضروری است و غرفه های مختلف مثل میراث فرهنگی، ایستگاه نقاشی، محل بازی کودکان، نمایشگاه گل و گیاه و ... همه پیش بینی و عملیاتی گردد.

مهندس موسوی شهردار چهارباغ نیز در این جلسه با تقدیر از حضور باشکوه مردم و مسوولین در مراسم تشییع و وداع عاشقانه با شهید مدافع امنیت محمد مهدی وکیلی گفت: مجموعه مدیریت شهری چهارباغ خود را سرباز نظام و خادم مردم شریف شهر چهارباغ می دانند و به این نشان لیاقت افتخار می کنیم.

مهندس موسوی افزود: با هدایت مدبرانه امام جمعه محترم، مدیریت جهادی فرماندار انقلابی، حمایت قاطع شورای اسلامی شهر و تلاش وافر مجموعه مدیریت شهری در راه عمران و آبادانی شهر چهارباغ و اجرای برنامه های فرهنگی اجتماعی و ارتقای سطح خدمات شهری، ثابت قدم پیش خواهیم رفت.

شهردار چهارباغ با تقدیر ویژه از اقدامات موثر دکتر صادق بابکان معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تصریح کرد: دست در دست هم شاهد برگزاری باشکوه مراسم روز فرهنگی، جشنواره گل پامچال و نمایشگاه سوغات اقوام و صنایع دستی از 11 تا 28 اسفند در چهارباغ خواهیم بود.

شایان ذکر است مراسم روز فرهنگی چهارباغ و جشنواره گل پامچال و نمایشگاه سوغات و صنایع دستی از 11 تا 28 اسفند با نماد گل پامچال در شهر چهارباغ، بلوار سردار شهید سلیمانی، رو به روی پمپ بنزین، گلخانه ولی عصر "عج" برگزار خواهد شد.

نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109
روابط عمومی و  مدیریت سایت 02644565020

آمار بازدید :

بازدید امروز : 445

بازدید امروز صفحات : 100

كل بازديدها : 1432865

افراد آنلاين : 52
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی