گروه خبري : اخبار و اطلاعیه ها
تاريخ انتشار : 1402/11/13 - 16:56
كد :31790

استاندار البرز چهل و پنجمین فجر انقلاب اسلامی را با افتتاح پروژه های عمرانی در شهرستان چهارباغ آغاز نمود.

شهرستان چهارباغ پیشتاز در پویش طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در سراسر کشور

#گزارش_تصویری/بخش_اول/

#جلسه_شورای_اداری_شهرستان_چهارباغ

 

 

▪️جلسه شورای اداری شهرستان چهارباغ با حضور دکتر عبداللهی استاندار محترم ، دکتر حدادی نماینده مردم شریف شهرستان چهارباغ در مجلس شورای اسلامی، مهندس جعفری اسکندرلو فرماندار شهرستان چهارباغ، حجت الاسلام و المسلمین دربانی امام جمعه محترم، معاون و مشاور فرماندار، بخشدار مرکزی، دستیار فرماندار در امر مردمی سازی دولت و مشاور امور بانوان، اعضای شورای تامین شهرستان، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و مهندس موسوی شهردار و روسای ادارات و دستگاهها، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار چهارباغ، اعضای شورای اسلامی روستا و دهیاران، خانواده شهدا، مدیران کل استان و دیگر مسئولین شهرستان در سالن جلسات شهدای چهارباغ فرمانداری برگزار شد.

 

 ▪️در ابتدای جلسه حجت السلام و المسلمین دربانی ضمن تشکر از حضور استاندار محترم و مدیران کل و مسئولین دستگاههای اجرایی و خدماتی استانی و شهرستانی و تلاش های صورت گرفته در سنوات و سالهای قبل و اینکه همچنان کاستی ها وجود دارد،بر همدلی و نقش تاثیر گزار خادمین ملت بر امید مردم و تلاش جهت رضایت مندی شهروندان تاکید کرد و افزود: ما درقبال حضور در هر جایگاه مسئولیتی باید پاسخگو بوده و پیگیر رفع دغدغه و مشکلات مردم باشیم.

 

▪️جعفری اسکندرلو خاطر نشان کرد: حدود سه سال است شهرستان چهارباغ تشکیل شده که خوشبختانه با پیگیری و جدیت استاندار ساعی و نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی،در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری رسیدگی به مشکلات مردم و رفع محرومیت زدایی شهرستان در مسیر توسعه قرار گرفته است.

 

▪️وی با اشاره به وضعيت چندین ساله ی جاده قزلحصار و سهلیه و علی خان سلطانی بیان کرد: خوشبختانه به لطف خداوند و تاکیدات استاندار محترم و همراهی مسولین استانی و شهرستانی هر سه جاده مورد ساماندهی قرار گرفته و در حال خدمات دهی بسیار بهتر و ایمن تر نسبت به گذشته است. 

 

▪️وی گفت: براساس سیاست های دولت مردمی آیت الله رئیسی و راهبردهای مدبرانه استاندار جهادی در حوزه آموزش و پرورش از سال گذشته تا امسال بر اساس نهضت مدرسه سازی ۵ مدرسه افتتاح و طی ماه های آتی ۵ مدرسه دیگر افتتاح خواهد شد و بر همین اساس یک هنرستان دیگر نیز به زودی افتتاح خواهد شد. همچنین طبق برنامه ریزی انجام شده و زحمات مجموعه شورای اسلامی و مدیریت شهری محوطه ۱۵ مدرسه آسفالت شده و ۵ زمین چمن مصنوعی،با همت اداره آموزش و پرورش و دیگر نهادهای ذی ربط ساخته شده است. 

 

▪️فرماندار شهرستان چهارباغ با بیان اینکه: درحوزه های مختلف زیرساخت‌ها مورد توجه قرار گرفته و روشنایی راهها، آسفالت و بهسازی معابر و اصلاح شبکه در روستاها با هدف تسهیل عبور و مرور و رضایت مندی شهروندان انجام قرار گرفته است. 

 

▪️ایشان در ادامه تصریح کرد: در بحث افتتاح پروژه های بخش دولتی و خصوصی ۲۶۴ پروژه انجام گرفته در ایام الله دهه فجر، با اعتباری بالغ بر ۸۶۷ میلیارد تومان هزینه شده است. 

 

▪️نماینده عالی دولت در شهرستان چهارباغ در ادامه ضمن تشکر از کمک ها و حمایت‌های استاندار البرز گفت: در حوزه های مختلف عمرانی، اجتماعی، فرهنگی‌ و امنیتی طی دو سال اخیر اتفاقات خوبی در این حوزه ها صورت گرفته است و همچنان امیدواریم با نگاه ویژه استاندار محترم و مسئولین استانی شاهد افزایش رضایت مندی در خدمات دهی به شهروندان شریف و عزیز چهارباغ باشیمـ. 

 

 

◽ایشان در پایان به حضور حداکثری در انتخابات اشاره و افزود: نقش و مشارکت حداکثری مردم و مسئولین در کارزار انتخابات از انتظارات رهبری است که مطمئنا قدرت چانه‌زنی مسوولان در همه عرصه ها را ارتقا می‌بخشد و موفقیت نظام جمهوری اسلامی را تثبیت و از طرفی هم وحدت و اتحاد رویه و اقتدار نظام را حاکم خواهد کرد.

برچسب ها :
نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109


آمار بازدید :

بازدید امروز : 510

بازدید امروز صفحات : 185

كل بازديدها : 1797680

افراد آنلاين : 54
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی