گروه خبري : اخبار و اطلاعیه ها
تاريخ انتشار : 1402/11/18 - 07:25
كد :31794

جلسه شورای سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری چهارباغ برگزار شد

سه شنبه هفدهم بهمن ماه ۱۴۰۲ جلسه برنامه ریزی و هماهنگی همایش سرمایه گذاری با حضور دکتر لطفی قائم مقام شهردار ، مهندس نیک منش معاون اداری مالی ، مهندس مدیرزارع معاون شهرسازی و جمعی از مدیران برگزار شد.

جلسه شورای سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری چهارباغ برگزار شد

جلسه هماهنگی جذب سرمایه در واحد سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری چهارباغ برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری چهارباغ؛ صبح امروز سه شنبه هفدهم بهمن ماه ۱۴۰۲ جلسه برنامه ریزی و هماهنگی همایش سرمایه گذاری با حضور دکتر لطفی قائم مقام شهردار ، مهندس نیک منش معاون اداری مالی ، مهندس مدیرزارع معاون شهرسازی و جمعی از مدیران برگزار شد.

لطفی با اشاره به اهمیت برگزاری جلسات جذب سرمایه در شهرداری چهارباغ عنوان کرد: در این جلسه نحوه معرفی و ارائه بسته های فرصت های سرمایه گذاری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی. افزود برگزاری این جلسات می تواند باعث رونق هرچه بیشتر سرمایه‌گذاری و معرفی فرصت های جذب سرمایه در شهر باشد و تهیه و اجرای برنامه های مربوط به تامین زیرساخت ها، معرفی ظرفیت ها با توجه موقعیت خاص شهر چهارباغ و استفاده از سرمایه گذاران توانمند، جلب و همراه سازی مشارکت مردمی، جمع آوری سرمایه های خرد و کلان می تواند اهداف شهرداری را در راستای اجرای طرح ها و پروژه های عمرانی، خدماتی و رفاهی محقق سازد.

قائم مقام شهردار ادامه داد: ضرورت پاسخگویی مدیران شهری به مطالبات شهروندان ، ارتقای کیفیت زندگی و محیط شهری سبب می شود راهکارهایی جدید به منظور تامین مالی با استفاده از شیوه های نوین و ارتقای سطح رقابت پذیری شهرها، ایجاد شود که همین موضوع بر ضرورت جذب سرمایه بیشتر به توسعه شهرها می افزاید.

وی در خاتمه ضمن دعوت مجدد از سرمایه گذاران و بخش خصوصی افزود: بسته ها و فرصت های سرمایه گذاری براساس تطبیق، ظرفیت های موجود در شهر، در زمینه های مختلف و متفاوتی جهت معرفی به سرمایه گذاران در حوزه های رفاهی، خدماتی و حتی پروژه های گردشگری و اقتصادی با کمک مشاور اقتصادی در حال تهیه می باشد و سازمان های سرمایه گذاری می‌توانند در معرفی جذابیت‌ و فرصت های سرمایه گذاری در سطح شهر و توسعه فضای تفریحی،گردشگری و اقتصادی نقش کلیدی و محوری داشته باشد.

برچسب ها :
نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109


آمار بازدید :

بازدید امروز : 514

بازدید امروز صفحات : 185

كل بازديدها : 1797684

افراد آنلاين : 55
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی