گروه خبري : اخبار و اطلاعیه ها
تاريخ انتشار : 1403/02/26 - 21:07
كد :31926

تاکید اعضای شورا بر ارائه بیشترین خدمات در سال پایانی شورای شهر

امروز چهارشنبه بیست و ششم اردیبهشت ماه ، اعضای شورای اسلامی شهر در جلسه ای مشکلات شهر چهارباغ و نواحی سه‌گانه را مطرح و از مسئولان محلی رفع آنان را مطالبه کردند.

💠 *مشکلات شهر چهارباغ روی دایره شورا* // *تاکید اعضای شورا بر ارائه بیشترین خدمات در سال پایانی شورای شهر*

 

🌀 به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری چهارباغ، امروز چهارشنبه بیست و ششم اردیبهشت ماه ، اعضای شورای اسلامی شهر در جلسه ای مشکلات شهر چهارباغ و نواحی سه‌گانه را مطرح و از مسئولان محلی رفع آنان را مطالبه کردند.

 

شهر چهارباغ که بیشتر از جمعیت کم‌برخوردار تشکیل شده است و تا این دوره شورا از کمبود سرانه های مختلف در مضیقه خدماتی و عمرانی بوده است که با تلاش های مجموعه مدیریت شهری گام های بزرگی در جهت ارتقای این موارد صورت گرفته است.

 

در این راستا با تشکیل جلسه‌ای تخصصی در پارلمان شهری بررسی نارسایی‌ها و مشکلات سطح شهر چهارباغ و نواحی سه گانه با حضور مهندس افشاری نیا نائب رئیس شورای اسلامی شهر ، مهندس خیری عضو شورای اسلامی شهر ، مهندس بگیانی معاون خدمات شهری ، سرپرست امور شهر، مسئول طرح توسعه فضای سبز و مدیران نواحی در محل دفتر شورای شهر به ریاست مهندس افشاری نیا نائب رئیس شورای اسلامی شهر چهارباغ برگزار گردید.

 

با تاکید نمايندگان مردم در پارلمان شهری چهارباغ وظایف معاونت و واحدهای اداری مختلف شهرداری به سمع و نظر حاضرین در جلسه رسید و با نقد و بررسی تمام زوایای پیدا و پنهان پیشنهاداتی از سوی طرفین نیز مطرح گردید.

 

شایان ذکر است که در ششمین دوره شورای شهر چهارباغ تعاملات سازنده و خوبی بین پارلمان شهری و شهرداری برقرار شده است تا ان شاء الله در پایان این دوره بتوان با ظرفیت موجود شاهد افتتاح پروژه های عمرانی و افزایش سرانه های مختلف در این شهر و جلب رضایت حداکثری شهروندان در شهر چهارباغ و نواحی سه گانه باشیم.

برچسب ها :
نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109


آمار بازدید :

بازدید امروز : 517

بازدید امروز صفحات : 38

كل بازديدها : 1875703

افراد آنلاين : 29
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی