گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1403/03/08 - 19:30
كد :31937

شهر چهارباغ پیشگام در حمایت از افراد توان‌یاب و معلولین

امروز سه‌شنبه ٨خرداد١۴٠٣ اعضای شورای اسلامی و شهردار چهارباغ میزبان تعدادی از هنرمندان توان‌یاب بودند و بابت پاره‌ای از مسائل و کاستی های موجود در حوزه معلولین به گپ‌وگفت پرداختند.

 شهر چهارباغ پیشگام در حمایت از افراد توان‌یاب و معلولین

نشست صمیمی افراد توان‌یاب با مدیریت شهری در ساختمان شهرداری چهارباغ برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری چهارباغ امروز سه‌شنبه ٨خرداد١۴٠٣ اعضای شورای اسلامی و شهردار چهارباغ میزبان تعدادی از هنرمندان توان‌یاب بودند و بابت پاره‌ای از مسائل و کاستی های موجود در حوزه معلولین به گپ‌وگفت پرداختند.

انجمن حمایت از معلولین هنرمند آهوان که بیشتر در بخش حمایت از معلولین هنرمند فعالیت دارد، ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه شورا و شهرداری چهارباغ بابت ایجاد فضای شهری مناسب برای سهولت در عبور و مرور معلولین در شهر و ساختمان شهرداری گفت: این انجمن بابت تامین مکان و امکانات اولیه نیازمند کمک مدیریت شهری و توجه ویژه ارگان ها و نهادهای دیگر در کنار اداراتی همچون کمیته امداد، بهزیستی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.

در این نشست صمیمی که با حضور مهندس افشاری‌نیا نایب رئیس و دکتر رستمی عضو شورای اسلامی شهر چهارباغ با همراهی آقای میرزاوند ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چهارباغ در دفتر مهندس موسوی شهردار چهارباغ برگزار شد حمایت از این انجمن مورد تایید مدیریت شهری واقع شد و در دستور کار قرار گرفت.

در پایان این دیدار که در فضایی بسیار دوستانه برگزار شد، اعضای محترم شورای اسلامی و شهردار موسوی با اهدای لوح و هدایای نقدی از هنرمندان این مجموعه تقدیر بعمل آوردند.

/انتهای پیام

#چهارباغ_بامردم_آبادمیشود
#شهرداری_وشورای_اسلامی_چهارباغ
#خدمت_جهادی 

#شهرداری

 #شورا

برچسب ها :
نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109


آمار بازدید :

بازدید امروز : 14

بازدید امروز صفحات : 7

كل بازديدها : 2013552

افراد آنلاين : 56
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی