گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1403/03/13 - 21:16
كد :31946

دیدار شهردار بهمراه معاونین شهرداری با هیات رئیسه جدید شورای اسلامی شهر چهارباغ

امروز یکشنبه سیزدهم خرداد ماه ١۴٠٣، مهندس موسوی شهردار بهمراه قائم مقام ، معاونین ، روسای ادارات حراست ، بازرسی و مدیران ارشد شهرداری با حضور در ساختمان پارلمان شهری با هیات رئیسه جدید شورای اسلامی شهر چهارباغ دیدار کردند.

دیدار شهردار بهمراه معاونین شهرداری با هیات رئیسه جدید شورای اسلامی شهر چهارباغ
 

مهندس موسوی شهردار چهارباغ و معاونین شهرداری با هیات رئیسه (رئیس) و عضو جدید شورای اسلامی شهر چهارباغ دیدار کردند.
 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت شهری چهارباغ؛ امروز یکشنبه سیزدهم خرداد ماه ١۴٠٣، مهندس موسوی شهردار بهمراه قائم مقام ، معاونین ، روسای ادارات حراست ، بازرسی و مدیران ارشد شهرداری با حضور در ساختمان پارلمان شهری با هیات رئیسه جدید شورای اسلامی شهر چهارباغ دیدار کردند.

در این دیدار مهندس موسوی ضمن تقدیر و تشکر از همدلی و همکاری هیات رئیسه سابق بویژه مهندس افشاری‌نیا، نایب رئیس شورا، که در چندماه گذشته با تلاش فراوان و درایت مثال زدنی جلسات شورای شهر را اداره و مدیریت کردند و برنامه های شهری را در پیشبرد اهداف شهرداری هدایت نمودند، به اعضای هیات رئیسه جدید تبریک گفت و برایشان آرزوی موفقیت و توفیق به خدمت صادقانه کرد.

مهندس موسوی با اشاره به تلاش و هم افزایی مجموعه مدیریت شهری افزود: در سال گذشته با تحقق اهداف کوتاه مدت و بلندمدت دستاورد مطلوبی در حوزه‌های مختلف درآمدی، عمرانی، خدماتی و... داشتیم که توانستیم به خواست پروردگار موجبات افزایش رضایتمندی شهروندان فهیم و شریف چهارباغ را فراهم آوریم و برگ زرینی در دفتر خادمی مجموعه مدیریت شهری چهارباغ ثبت کنیم.

سیدجعفر موسوی ضمن خوش‌آمدگویی و خیرمقدم به مهندس علیخانی عضو جدید شورا و آرزوی توفیقات روزافزون برای ایشان در تمامی مراحل زندگی و کاری، تصریح کرد: بنده و معاونین بمانند گذشته بیعت خود را با نمایندگان خدوم و صدیق مردم مؤمن و ولایی چهارباغ اعلام کرده و ضمن تشکر از همکاری های دلسوزانه و صادقانه اعضای محترم شورای شهر در ایام گذشته امیدواریم در سال جدید نیز بتوانیم با حمایت پارلمان شهری، اتفاقات خوبی در بخش درامدی و مالی شهرداری و بویژه تکمیل و افتتاح پروژه‌های عمرانی در جهت ارتقای کمی و کیفیت خدمات به شهروندان عزیزمان رقم بزنیم.

شهردار موسوی با تبریک ویژه به دکتر فرهاد رستمی بمناسبت انتخاب شایسته ایشان بعنوان ریاست جدید شورای شهر چهارباغ از اجرای پروژه نهضت آسفالت ، توسعه فضای سبز و گستردگی پروژه های راه‌سازی پیاده‌ روسازی و عمرانی، برگزاری جشن های متعدد ملی مذهبی، جشنواره‌های فرهنگی ورزشی، چهارشنبه جهادی و پاکداشت طبیعت و کاشت درخت و... را جزو دستاوردهای مدیریت شهری این دوره شوراها در حوزه‌های عمرانی، فرهنگی ، خدماتی و فضای سبز و... برشمرد و ابراز امیدواری کرد که با تکمیل شدن ترکیب شورای شهر و تعامل ، هم‌افزایی و همکاری متقابل بین شهرداری و شورای اسلامی شهر در آینده شاهد روزهای روشن و بهتری برای شهر و شهروندان عزیز چهارباغ باشیم.

در ادامه دکتر رستمی، رئيس جدید شوراي اسلامی شهر چهارباغ ضمن عرض خوش آمد به شهردار و هيئت همراه، گفت: اينجانب به نمايندگي از اعضاي محترم شورای اسلامی شهر چهارباغ از زحمات شبانه روزی شهردار محترم تشكر و قدردانی کرده و اين قول مساعد را می‌دهم كه تعامل و همكاری بين شورا و شهرداری بيش از پيش و در راه خدمت به همشهریان عزیزمان ادامه یابد.

فرهاد رستمی تصريح كرد: دغدغه نخست شورا در اين برهه رفع گره هاي مالی و اولويت بندی پروژه ها جهت تكميل آنها و افزایش خدمات به شهروندان است و در اين راستا تمام تلاش خود را جهت فعال تر كردن كميسيون ها و حل مشكلاتی كه در توان شورا است انجام می‌دهیم و انتظار داريم شهردار محترم نيز همچون گذشته با همراهی و هم افزایی پارلمان شهری، موضوعات شهری را ملموس‌تر و محسوس‌تر از گذشته پیش ببرند.

رئیس جدید شورای اسلامی شهر چهارباغ ضمن خوش آمد مجدد به مهندس علیخانی عضو جدید پارلمان شهری و تشکر از زحمات بی‌شائبه و بی‌سابقه مهندس افشاری‌نیا ، از تلاش های تمامی همکاران خود در مجموعه مدیریت شهری و شورای اسلامی قدردانی کرد و از شهردار چهارباغ خواست بمانند گذشته با اقدامات جهادی و انقلابی اتمام پروژه های نیمه تمام را در دستور کار خود قرار داده و با تمرکز به مباحث عمرانی و خدماتی بویژه در محلات کم‌برخوردا افزایش خدمات دهی توسط مجموعه شهرداری به شهروندان نجیب چهارباغ را در دستور کار قرار دهند.

برچسب ها :
نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109


آمار بازدید :

بازدید امروز : 34

بازدید امروز صفحات : 20

كل بازديدها : 2013572

افراد آنلاين : 28
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی