گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1403/03/19 - 09:43
كد :31949

بازدید مدیریت شهری چهارباغ از پروژه پیاده‌راه سلامت*

روز چهارشنبه شانزدهم خرداد ماه ، مهندس رستمی رئیس شورای اسلامی شهر چهارباغ، مهندس موسوی شهردار و مهندس بگیانی معاونت خدمات شهری چهارباغ در پی بازدید از عملیات اجرایی پروژه مسیر تندرستی چمران واقع در بلوار پیام اقدام به کاشت نهال در اطراف آن نمودند.

بازدید مدیریت شهری چهارباغ از پروژه پیاده‌راه سلامت*

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری چهارباغ؛ امروز چهارشنبه شانزدهم خرداد ماه ، مهندس رستمی رئیس شورای اسلامی شهر چهارباغ، مهندس موسوی شهردار و مهندس بگیانی معاونت خدمات شهری چهارباغ در پی بازدید از عملیات اجرایی پروژه مسیر تندرستی چمران واقع در بلوار پیام اقدام به کاشت نهال در اطراف آن نمودند.

 فرهاد رستمی ریاست شورای شهر چهارباغ ، پیاده‌راه سلامت در کنار پادگان چمران را از پروژه‌های برنامه محور مدیریت شهری برشمرد و گفت: این مسیر تندرستی در کنار چندین پروژه عمرانی با محوریت ایجاد نشاط و شادابی و ترویج ورزش و پیاده‌روی در بین عموم شهروندان برنامه ریزی و اجرا شده است که باهمت عوامل محترم شهرداری، بزودی شاهد بهره‌برداری از این پروژه خواهیم بود.

سیدجعفر موسوی شهردار چهارباغ در این بازدید و در گفتگو با پايگاه خبری مدیریت شهری بیان داشت : پروژه پیاده‌راه تندرستی در چند مرحله مختلف اجرا خواهد شد که فاز اول آن از سر خیابان زمزم واقع در ناحیه مهدی‌آباد آغاز و تا درب پادگان آموزشی چمران ادامه دارد که با تلاش مجموعه مدیریت شهری سعی داریم هرچه سریعتر این مسیر را پس از اتمام عملیات عمرانی، بهسازی و همچنین تجهیز با وسایل ورزشی، برای بهره برداری در اختیار عموم شهروندان محترم قرار دهیم.

لازم به ذکر است که این مکان پیش از این محلی برای انباشت نخاله و زباله بود که به همت اعضای دوره ششم شورای شهر و شهرداری چهارباغ با مهندسی و طراحی در قالب ایجاد فضای سبز ورزشی تبدیل به مکانی برای ورزش و تفریح شهروندان محترم چهارباغ و بویژه ناحیه مهدی‌آباد خواهد شد.

*با تاکید ریاست و یکایک اعضای پارلمان شهری و تلاش‌های مجموعه شهرداری چهارباغ طرح توسعه زیرساخت‌های عمرانی و خدماتی چهارباغ در کنار افزایش سرانه های مختلف شهری من‌جمله ورزشی، فرهنگی، آموزشی و... در دستور کار قرار گرفته است که در همین راستا پروژه‌های متعددی در نواحی چهارگانه چهارباغ تعریف شده و یا در حال اجرا و همچنین بهره‌برداری می‌باشد.*

/ انتهای پیام

#جریان_شهر #جریان_خدمت
#شوراوشهرداری_شهرچهارباغ
#مدیریت_شهری_چهارباغ
#چهارباغ_بامردم_آبادمیشود
#چهارباغ_درمسیرتحول_وتوسعه

برچسب ها :
نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109


آمار بازدید :

بازدید امروز : 36

بازدید امروز صفحات : 20

كل بازديدها : 2013574

افراد آنلاين : 30
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی