گروه خبري : اخبار و اطلاعیه ها
تاريخ انتشار : 1403/03/20 - 21:47
كد :31951

شورای چهارباغ گوش شنوای گلایه های شهروندان در دیدار رئیس شورا با برخی اهالی و معتمدین محلی منطقه ملک‌آباد

مهندس رستمی رئیس شورای اسلامی شهر چهارباغ روز شنبه ١٩ خرداد در یک دیدار صمیمی و دوستانه پای صحبت‌ها و گلایه های اهالی محترم کوچه گلستان۶ در منطقه ملک آباد (ناحیه١ شهر چهارباغ) نشست و با شنیدن مشکلات کوچه بمانند، آسفالت، جدول گذاری، انشعابات آب و... از زبان ساکنین این محله، قول مساعد داد که با بررسی شرایط و هم‌اندیشی با همکارانشان در صحن شورای اسلامی و مکاتبه با ادارات مرتبط در سریعترین زمان ممکن در جهت حل و فصل این معضلات اقدام خواهند کرد.

شورای چهارباغ گوش شنوای گلایه های شهروندان در دیدار رئیس شورا با برخی اهالی و معتمدین محلی منطقه ملک‌آباد

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری چهارباغ؛ مهندس رستمی رئیس شورای اسلامی شهر چهارباغ روز شنبه ١٩ خرداد در یک دیدار صمیمی و دوستانه پای صحبت‌ها و گلایه های اهالی محترم کوچه گلستان۶ در منطقه ملک آباد (ناحیه١ شهر چهارباغ) نشست و با شنیدن مشکلات کوچه بمانند، آسفالت، جدول گذاری، انشعابات آب و... از زبان ساکنین این محله، قول مساعد داد که با بررسی شرایط و هم‌اندیشی با همکارانشان در صحن شورای اسلامی و مکاتبه با ادارات مرتبط در سریعترین زمان ممکن در جهت حل و فصل این معضلات اقدام خواهند کرد.

پارلمان شهری چهارباغ در چندین سال گذشته نشان داده است که با تمرکز بر مناطق کم برخوردار در تصمیم خود برای ارتقای کمی و کیفی خدمات در تمامی حوزه‌های شهری بویژه عمرانی و خدماتی از هیچ تلاشی دریغ نکرده و در راستای اقدامات جهادی سعی در افزایش زیرساخت های شهری و جبران تمام عقب ماندگی ها را دارد.

دوره ششم شورای اسلامی شهر چهارباغ با شعار جریان خدمت و بهار آبادانی نشان داده است که در تعاملی سازنده و پویا با شهرداری چهارباغ با توجه به شرایط موجود و نگاهی اجمالی به گذشته در مسیر تدوین طرح های توسعه ای این شهر بسیار موفق و رضایت بخش عمل کرده است. تاحدی که موجبات رضایتمندی اکثر شهروندان شریف شهر چهارباغ را نیز فراهم ساخته است.

برچسب ها :
نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109


آمار بازدید :

بازدید امروز : 59

بازدید امروز صفحات : 36

كل بازديدها : 2013597

افراد آنلاين : 22
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی