گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1403/03/22 - 19:54
كد :31958

بازدید مدیریت شهری چهارباغ از سطح شهر و پروژه‌های عمرانی نواحی ٢و٣ چهارباغ

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر به همراه شهردار و برخی معاونین و مدیران شهرداری، پیش از ظهر امروز با حضور در سطح شهر از نزدیک در جریان روند آماده سازی پروژه ها قرار گرفتند.

بازدید مدیریت شهری چهارباغ از سطح شهر و پروژه‌های عمرانی نواحی ٢و٣ چهارباغ

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری چهارباغ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر به همراه شهردار و برخی معاونین و مدیران شهرداری، پیش از ظهر امروز با حضور در سطح شهر از نزدیک در جریان روند آماده سازی پروژه ها قرار گرفتند.

در این بازدید که چند ساعت به طول انجامید از پروژه‌هایی مانند جاده سلامت کنار پادگان چمران، پارک مهدی آباد، جدول گذاری خیابان ١۶متری احداثی مهدی آباد، آسفالت دستی سطح ابریشم و پارک درحال احداث شهرک ابریشم، بازدید میدانی بعمل آمد و معایب و نواقص (فنی هندسی) پروژه‌ها مورد بازبینی، واکاوی و بررسی تخصصی قرار گرفت.

در این بازدید میدانی درکنار دکتر رستمی ریاست شورای اسلامی و مهندس موسوی شهردار چهارباغ، اعضای محترم شورای شهر (مهندس افشاری‌نیا، مهندس خیری ، مهندس فرهمند و مهندس علیخانی)، معاونت خدمات شهری (مهندس بگیانی)، مسول اداره طرح و توسعه فضای سبز شهرداری (آقای بابالاری)، مدیر ناحیه٢ (آقای محمدی)، مدیر ناحیه٣ (آقای قنبری) و برخی مدیران شهرداری حضور داشتند که از چندین پروژه در حال اجرای عمرانی و خدماتی در نواحی مختلف شهر چهارباغ دیدن کرده و با یکدیگر هم‌اندیشی و هم‌فکری نمودند.

اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که شهروندان محترم شهر چهارباغ بی‌شک در این ایام اخیر با دیدن اخبارهای مختلف در حوزه های مختلف شهری به عینه شاهد تلاش های شبانه روزی خادمین خود در مجموعه مدیریت شهری (شورای اسلامی و شهرداری) بوده اند و این نوید را از طریق روابط عمومی شورا و شهرداری چهارباغ می‌دهیم که در آینده با افتتاح چندین پروژه مختلف شاهد شکوفایی بیش از پیش عمرانی و توسعه پایدار در شهر چهارباغ خواهیم بود.

با نگاهی فنی و مهندسی به برخی از پروژه ها می‌توان فهمید که تولد پروژه‌های خرد و کلان در این دوره از شوراهای اسلامی شهر، آنهم از بسترهایی که پوشیده از خاک و نخاله بوده کار آسانی نبوده و همتی والا و اراده‌ای از جنس خدمت در پشت آن بوده است که موتور عمرانی را به حرکت واداشته و باعث تجلی و شکوفایی عمرانی شده است.

این دوره از مدیریت شهری چهارباغ با شعار #جریان_خدمت و #طلوع_خدمت همیشه سعی داشته است که با برنامه‌ریزی مدون و مشورت با اهل فن و کارشناسان حاذق و متخصص زیرساخت های شهری را با تمرکز بر محروميت زدایی در نواحی چهارگانه چهارباغ اجرایی کرده و با ایجاد تحول و توسعه در مباحث مختلف شهری از دغدغه ها و نیازهای گوناگون شهر و شهروندان بکاهد.


در پایان با احترام به اطلاع می‌رسانیم که درب دفتر شورا و شهرداری بروی همه باز بوده و مدیریت شهری چهارباغ بمانند همیشه آماده دریافت نظرات ، انتقادات و پیشنهادات مردم شریف و شهروندان فهیم برای آبادانی شهر عزیزمان می‌باشد.

و من الله التوفیق بخدمتک
روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری چهارباغ

#جریان_شهر #جریان_خدمت
#شوراوشهرداری_شهرچهارباغ
#مدیریت_شهری_چهارباغ
#چهارباغ_بامردم_آبادمیشود
#شهرداری_وشورای_اسلامی_چهارباغ
#خدمت_جهادی #مهدی_باکری

برچسب ها :
نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109


آمار بازدید :

بازدید امروز : 287

بازدید امروز صفحات : 131

كل بازديدها : 2041097

افراد آنلاين : 33
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی