گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1403/04/09 - 22:24
كد :31968

عیدی بزرگ مدیریت شهری چهارباغ در روز عید غدیر به کودکان و نوجوان

روز سه شنبه هفته جاری و همزمان با عید غدیر ‌، شورا و شهرداری چهارباغ با مشارکت و همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان البرز اقدام به برپایی جشن بزرگ غدیر کرده بود که با استقبال پرشور اهالی مهدی‌آباد در ناحیه٢ شهرداری چهارباغ همراه بود.

عیدی بزرگ مدیریت شهری چهارباغ در روز عید غدیر به کودکان و نوجوان

همزمان با آغاز دهه ولایت و امامت و روز عید سعید غدیرخم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان در فرهنگسرای الغدیر (منطقه مهدی‌آباد شهرستان چهارباغ) آغاز به کار کرد.

✍ به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری چهارباغ، روز سه شنبه هفته جاری و همزمان با عید غدیر ‌، شورا و شهرداری چهارباغ با مشارکت و همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان البرز اقدام به برپایی جشن بزرگ غدیر کرده بود که با استقبال پرشور اهالی مهدی‌آباد در ناحیه٢ شهرداری چهارباغ همراه بود.

در حاشیه این جشن که با اجرای برنامه های متنوع، پذیرایی، مسابقه و اهدای جوایز و هدایا همراه بود " مرکز غدیر " کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان در فرهنگسرای الغدیر و پشت شهرداری ناحیه دو چهارباغ با حضور حجت الاسلام و المسلمین دربانی امام جمعه محترم شهرستان چهارباغ، مهندس جعفری اسکندرلو فرماندار شهرستان چهارباغ، سرهنگ حسنیان فرمانده سپاه شهرستان چهارباغ، رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان البرز ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر چهارباغ و برخی مسولان شهری و شهرستانی افتتاح شد.

رستمی رئیس شورای اسلامی شهر چهارباغ در این مراسم ضمن تبریک عید سعید غدیر خم، عید ولایت و امامت بیان داشت : شهرداری و شورای شهر تا تحقق و اجرایی شدن اهداف متمرکز و ایجاد بسترهای تخصصی در حوزه کودکان ونوجوانان ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را حمایت خواهند کرد و امید است که حضور این حوزه در ناحيه٢ شهرداری چهارباغ نوید بخش ارائه خدمات فرهنگی اجتماعی و هنری مناسبی برای خانواده و بویژه کودکان و نوجوان عزیز شهرمان باشد.

در پایان این مراسم با طبخ و توزیع غذای گرم از شهروندان و حاضرین در جشن غدیر پذیرایی به عمل آمد.

برچسب ها :
نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109


آمار بازدید :

بازدید امروز : 308

بازدید امروز صفحات : 140

كل بازديدها : 2041118

افراد آنلاين : 39
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی