گروه خبري : اخبار و اطلاعیه ها
تاريخ انتشار : 1403/04/20 - 09:38
كد :31981

فرهاد رستمی رئیس پارلمان شهری چهارباغ : در ماه محرم و صفر خدمت رسانی به شهروندان و هیأت‌های مذهبی در امتداد هم صورت می‌پذیرد.

بازدید میدانی رئیس شورای اسلامی شهر چهارباغ به منظور پیگیری و نظارت بر روند پیشرفت فیزیکی فعالیت‌های عمرانی در دست اجرا و فعال ، ایشان را راهی خیابان نصر در مهدی‌آباد کرد.

فرهاد رستمی رئیس پارلمان شهری چهارباغ : در ماه محرم و صفر خدمت رسانی به شهروندان و هیأت‌های مذهبی در امتداد هم صورت می‌پذیرد.

سه‌شنبه ١٩ تیرماه ١۴٠٣

بازدید از آسفالت / خیابان نصر ناحیه٢

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری چهارباغ، بازدید میدانی رئیس شورای اسلامی شهر چهارباغ به منظور پیگیری و نظارت بر روند پیشرفت فیزیکی فعالیت‌های عمرانی در دست اجرا و فعال ، ایشان را راهی خیابان نصر در مهدی‌آباد کرد.

در پی این بازدید میدانی که از عملیات کنده‌کاری، روکش‌برداری آسفالت و زیرسازی خیابان نصر در ناحیه دو چهارباغ انجام شد، با پیگیری های دکتر رستمی رئیس شورای اسلامی شهر چهارباغ که همزمان ریاست هیئات مذهبی شهرستان چهارباغ را نیز عهده دار است مقرر گردید تا تراشه های آسفالت این معبر برای زیرسازی محوطه هيت شاه حسین گویان حضرت رقیه س که در جنب فرهنگسرای الغدیر (مهدی‌آباد) مستقر است استفاده گردد.

رئیس شورای هیأت‌های مذهبی شهرستان چهارباغ با بیان اینکه وظیفه داریم از کسانی که در مسیر امام حسین(ع) قدم برمی‌دارند حمایت کنیم گفت: همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت امام حسین علیه السلام و ارائه خدمات مناسب به عزاداران حسینی در تلاش هستیم تا از تمام توان شهرداری بهره جسته و خدمت رسانی به مردم و خادمین اهل بیت را در امتداد هم و در حد اعلی انجام دهیم.

رستمی رئیس شورای شهر چهارباغ در پایان بیان داشت: برای استفاده بهینه و کم کردن هزینه ها و تسهیل در عبور و مرور عزارادن حسینی با هم‌فکری همکارانم در پارلمان شهری و همت والای مجموعه شهرداری و شخص شهردار محترم چهارباغ مهندس موسوی تصمیم بر این شد که تراشه های آسفالت خیابان نصر که برداشته می‌شود برای زیرسازی محوطه یکی از هیأت‌های بزرگ منطقه مورد استفاده قرار گیرد.

لازم به توضیح است که عملیات آسفالت ریزی خیابان نصر در منطقه مهدی‌آباد پس از برداشتن آسفالت مستهلک سابق و کف سازی در جهت تسهیل در عبور و مرور شهروندان محترم بطور کامل انجام خواهد شد. / انتهای پیام

#جریان_شهر

#جریان_خدمت

#شوراوشهرداری_شهرچهارباغ

#مدیریت_شهری_چهارباغ #چهارباغ_بامردم_آبادمیشود

برچسب ها :
نظرات كاربران :
 
 

 آدرس شهرداری چهارباغ : میدان امام خمینی – بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شماره تماس :  44562500 - 026   و  47 الی 02644563045
شماره فکس : 44565116 - 026

آدرس شورای اسلامی شهر چهارباغ : خیابان شهید بهشتی روبه روی خیابان معلم
شماره تماس : 14-10- 02644563109


آمار بازدید :

بازدید امروز : 255

بازدید امروز صفحات : 113

كل بازديدها : 2041065

افراد آنلاين : 39
اوقات شرقی به افق تهران:
اوقات شرعی